Samenstelling gemeenteraad

Aan het hoofd van elke gemeente staat de gemeenteraad. De raad wordt eens in de vier jaar gekozen door de stemgerechtigde inwoners van de gemeente. De gemeenteraad neemt de belangrijkste besluiten die voor het besturen van de gemeente noodzakelijk zijn waaronder het vaststellen van de begroting, rekening en verordeningen. Taken en bevoegdheden van de gemeenteraad zijn vastgelegd in de Gemeentewet. Deze houden kortgezegd in dat de raad het te voeren beleid bepaalt. Het aantal te kiezen raadsleden is afhankelijk van de grootte van de gemeente. In Aalburg bestaat de raad uit 15 leden. De burgemeester is voorzitter van de raad, maar maakt daar geen deel van uit.

De raad van de gemeente Aalburg bestaat uit de volgende politieke partijen:

  • SGP (4)
  • CDA (3)
  • ChristenUnie (2)
  • AltenaLokaal (2)
  • BAB (1)
  • De Aalburgse Alliantie (1)
  • VVD (1)
  • Progressief Altena (1)

Fons Naterop

Naterop
contactgegevens en taken Fons Naterop
FunctieBurgemeester
AdresBroeksehof 15
4269 VK  Babyloniënbroek
Telefoonnummer(0416)698763
E-mailadresf.naterop@aalburg.nl

Corné van Gammeren

van Gammeren
contactgegevens en taken Corné van Gammeren
FunctieFractievoorzitter
AdresHubertus Schreudershof 47
4264 RG  Veen
E-mailadresc.vangammeren@aalburg.nl
Politieke partijSGP: Staatkundig Gereformeerde Partij, afdeling Aalburg

Adri Burghout

Burghout
contactgegevens en taken Adri Burghout
FunctieRaadslid
E-mailadresa.burghout@aalburg.nl
Politieke partijSGP: Staatkundig Gereformeerde Partij, afdeling Aalburg

Anton de Groot

de Groot
contactgegevens en taken Anton de Groot
FunctieRaadslid
E-mailadresa.degroot@aalburg.nl
Politieke partijSGP: Staatkundig Gereformeerde Partij, afdeling Aalburg

André Rozendaal

Rozendaal
contactgegevens en taken André Rozendaal
FunctieRaadslid
AdresDen Oudert 13
4261 NA  Wijk en Aalburg
Telefoonnummer693234
E-mailadresa.rozendaal@aalburg.nl
Politieke partijSGP: Staatkundig Gereformeerde Partij, afdeling Aalburg

Arno Bouman

Bouman
contactgegevens en taken Arno Bouman
FunctieFractievoorzitter
AdresTeisterband 10
4265 JS  Genderen
E-mailadresa.bouman@aalburg.nl
Politieke partijCDA: Christen Democratisch Appel, afdeling Aalburg

Wouter van Vliet

van Vliet
contactgegevens en taken Wouter van Vliet
FunctieRaadslid
AdresDe Galerij 12
4261 DG  Wijk en Aalburg
E-mailadresw.vanvliet@aalburg.nl
Politieke partijCDA: Christen Democratisch Appel, afdeling Aalburg

Jeannet Schouten-van Meteren

Schouten-van Meteren
contactgegevens en taken Jeannet Schouten-van Meteren
FunctieRaadslid
AdresTaxhof 11
4261 ZJ  Wijk en Aalburg
Telefoonnummer06-86671621
E-mailadresj.schouten@aalburg.nl
Politieke partijCDA: Christen Democratisch Appel, afdeling Aalburg

Cees Nieuwenhuizen

Nieuwenhuizen
contactgegevens en taken Cees Nieuwenhuizen
FunctieFractievoorzitter
AdresJuliana van Stolbergstraat 16
4264 SW  Veen
Telefoonnummer693851
E-mailadresc.nieuwenhuizen@aalburg.nl
Politieke partijChristenUnie, afdeling Aalburg

Pieter van Dueren den Hollander

van Dueren den Hollander
contactgegevens en taken Pieter van Dueren den Hollander
FunctieRaadslid
AdresVan Buurenstraat 12
4268 GZ  Meeuwen
Telefoonnummer353195
E-mailadresp.vanduerendenhollander@aalburg.nl
Politieke partijChristenUnie, afdeling Aalburg

Jenneke Komejan-Rochat

Komejan-Rochat
contactgegevens en taken Jenneke Komejan-Rochat
FunctieFractievoorzitter
AdresHillsestraat 31
4269 VH  Babyloniënbroek
Telefoonnummer353101
E-mailadresj.komejan@aalburg.nl
Politieke partijAltenalokaal

Shah Sheikkariem

Sheikkariem
contactgegevens en taken Shah Sheikkariem
FunctieRaadslid
AdresBroeksestraat 78
4269 VE  Babylonienbroek
E-mailadress.sheikkariem@aalburg.nl
Politieke partijAltenalokaal

Kees Noorloos

Noorloos
contactgegevens en taken Kees Noorloos
FunctieFractievoorzitter
AdresViolierstraat 6
4261 DA  Wijk en Aalburg
Telefoonnummer531722
E-mailadresc.e.noorloos@aalburg.nl
Politieke partijBAB: Belangen Aalburgse Burgers

Wilfried Bouman

Bouman
contactgegevens en taken Wilfried Bouman
FunctieFractievoorzitter
AdresGrotestraat 15
4264 RH  Veen
E-mailadresw.bouman@aalburg.nl
Politieke partijDe Aalburgse Alliantie

Kees de Waal

de Waal
contactgegevens en taken Kees de Waal
FunctieFractievoorzitter
AdresTempelierstraat 10
4261 DD  Wijk en Aalburg
Telefoonnummer695364
E-mailadresk.dewaal@aalburg.nl
Politieke partijPA: Progressief Altena

Bert Bouman

Bouman
contactgegevens en taken Bert Bouman
FunctieFractievoorzitter
AdresMeerhoek 18
4265 HC  Genderen
E-mailadresb.bouman@aalburg.nl
Politieke partijVVD: Volkspartij voor Vrijheid en Democratie, afdeling Aalburg

Ery Kooi

Kooi
contactgegevens en taken Ery Kooi
FunctieGriffier
AdresGangboord 6
4941 RE  Raamsdonksveer
Telefoonnummer698704
E-mailadrese.kooi@aalburg.nl